فروش اقساطی

فروش اقساطی به صورت آنلاین

۵۰% پیش پرداخت

اقساط ۸ ماهه + ۵٪ تخفیف

۳۰% پیش پرداخت

اقساط ۶ ماهه

خرید نقدی

با ۱۰% تخفیف

یک خرید اقساطی آسان را برایتان فراهم می کنیم.

تمامی هموطنان گرامی در جای جای ایران عزیز می توانند به صورت آنلاین از شرایط خرید اقساطی فرش بهره مند شوند. به همین منظور، ابتدا در سایت مراحل ثبت نام خود را انجام داده و در قسمت خرید اقساطی تصویر چک خود را بارگذاری می نمایید. چنانچه حساب جاری معرفی شده دارای قدمت و گردش قابل قبولی باشد و همچنین مشتری دارای چک برگشتی فعال نباشد و همچنین مبلغ خرید با گردش حساب جاری دارای نسبت قابل قبولی باشد. درخواست شما قبول و طبق شرایط مراحل خرید اقساطی فرش شما از طریق کارشناسان با شما مشتری عزیز پیش خواهد رفت.

شرایط خرید اقساطی فرش :

۱) داشتن قدمت حساب
۲) داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
۳) نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
۴) شغل و سابقه کاری
تا سقف ۱۰ ماه از مزایای خرید اقساطی از الماس بهره مند شوید.

۷ روز بازگشت

فرش فروخته شده پس گرفته می‌شود

۷ روز ضمانت بازگشت در الماس کویر

۷ روز ضمانت بازگشت در الماس کویر
محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی “الماس کویر” دارای ۷ روز ضمانت بازگشت کالا هستند، که در موارد و مشکلاتی که مشتری هنگام دریافت کالا متوجه آن ها نشده است (مانند مشکلات کیفیتی که پس از باز کردن بسته بندی دیده می شوند) مشتری محترم می تواند تا ۷ روز (روز‌های کاری و غیر کاری) بعد از خرید کالا آن را بازگشت دهد.
درصورتی که مشتری مشکلات کیفی فرش را مشاهده کند، لازم است در اسرع وقت، ضمن تماس با واحد خدمات مشتریان، مراتب را اطلاع دهد. فروشگاه اینترنتی “الماس کویر” متعهد می گردد نسبت به رفع نگرانی مشتریان محترم نهایت همکاری و پشتیبانی را انجام دهد.
توجه: شرایط و قوانین بازگشت کالا، کاملاً مطابق با قوانین و مقررات اعلام شده توسط فروشگاه اینترنتی “الماس کویر” خواهد بود.

پرو رایگان

فرش را در دکور خانه خودتان ببینید

پرو در محل

یکی از خدمات متمایز فروشگاه اینترنتی الماس کویر این است که شما میتوانید نسبت به درخواست پرو رایگان فرش در محل کار و زندگی خود، از محصولات فروشگاه الماس کویر استفاده نمایید.

این خدمات در حال حاضر فقط برای شهر کرمان امکانپذیر بوده و به تدریج در دیگر مراکز استانهای ایران نیز اجرا خواهد شد.

مشتریان محترمی که قصد خرید فرش را دارند و نسبت به انتخاب یک یا چند فرش از محصولات موجود در سایت و فروشگاه دچار شک و تردید هستند می توانند نسبت به پرو رایگان فرش در محل خود درخواست خود را ارائه دهند.

برای این منظور می توانید با مشاورین ما در تماس باشید و ضمن بیان نظرات و سئوالات خود، از مشاورین ما جهت بهترین انتخاب برای خانه یا محل کارتان به رایگان مشاوره بگیرید.

ما همواره در کنار شما خواهیم بود تا شما بهترین انتخاب را از بین بهترین محصولات ما داشته باشید.

ارسال رایگان

ارسال به درب منزل شما
فرش الماس کویر فرش شما رو به صورت رایگان به تمامی نقاط کشور ارسال میکند .