درباره ما

شرکت فرش الماس کویر کرمان با انگیزه ایجاد اشتغال از یک سو و احیای نقشه اصیل فرش های کرمان که زیبایی آن زبانزد خاص و عام و زینت بخش موزه های هنری جهان است از سوی دیگر، در مهر ماه سال ۱۳۸۵ افتتاح شد.با همت و تلاش شبانه روزی بنیانگذاران و عشق به تولید و اشتغال که با تارو پود همکاران مجموعه عجین شده بوداین شرکت موفق شد اولین تولیدات خود را در تابستان سال ۱۳۸۶ وارد بازار نمایدبهره گیری از هنر پیشکسوتان طراحی فرش سنتی و امکانات و قابلیت های طراحی مکانیزه نقشه ی فرش که در واحد طراحی شرکت فرش الماس کویر کرمان گرد هم آمده به همراه استفاده از روزآمدترین فن آوری و مدرن ترین ماشین آلات فرش ماشینی و رعایت پیشرفته ترین استانداردهای روز دنیا موجب شده تا تولیدات شرکت مورد استقبال مصرف کنندگان صاحب ذوق و ظریف بین قرار گرفته و دامنه ی فعالیت های شرکت روز به روز گسترده تر شود از جمله موفقیت هایی که حاصل همت و همدلی تلاشگران مجموعه در سالیان گذشته است باید به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد در پاییز ۱۳۸۶ و برگزیده شدن به عنوان واحد نمونه تولید فرش ماشینی در زمستان ۱۳۸۶ از طرف اداره استاندارد اشاره نمود،در همین سال شرکت رسماً به عنوان انجمن صنایع نساجی ایران درآمد.گزینش شرکت فرش الماس کویر کرمان به عنوان کارآفرین نمونه در سال ۱۳۸۶از سوی اداره کارو امور اجتماعی و مدیریت برتر صنعتی در سال ۱۳۸۸ از طرف شبکه سه صدا و سیما ،مبین حرکت پرشتاب شرکت در توسعه صنعت و اشتغال زدایی در منطقه می باشد ۱۴۰۰۱ از دیگر دستاوردهای شرکت ،دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت ، در مدیریت زیست محیطی و ۱۸۰۰۱ OHSAS در مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای طی تابستان ۱۳۸۸ است . بعلاوه در سال ۱۳۸۸ بدلیل فراهم نمودن امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مناسب و بهره گیری از نیروی های متخصص و پرتوان ،پروانه تاسیس واحد تحقیق و توسعه R&D از طرف اداره صنایع و معادن برای شرکت فرش الماس کویر کرمان صادر گردید .در سال ۱۳۸۹ با احداث و راه اندازی بخش تکمیل در سالنی مجزا به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و انجام فرآیند تکمیل بوسیله ی تجهیزات مدرن ، این شرکت ضمن بهبود کیفیت محصولات از دریافت خدماتتکمیل از سایر شرکت ها بی نیاز گردید در حال حاضر با به ثمر رسیدن چندین فاز طرح و توسعه ، هم اکنون شرکت در زمینی به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع و زیر بنای حدود ۷۰۰۰ مترمربع و با فعالیت ۱۳۰ نفر نیروی علاقه مند در داخل شرکت و شبکه گسترده ی توزیع و فروش با کادری مجرب و آزموده در زمینه بازاریابی و فروش در استان و سایر نقاط کشور،افتخار این را دارد که بعنوان برندی معتبر در صنعت فرش ماشینی و اولین تولید کننده ی این کالا درمنطقه جنوب شرق کشور شناخته شود امید است شرکت فرش الماس کویر کرمان با عزم راسخ در تامین منافع دراز مدت مشتریان و با تکیه بر توان نیروهای متخصص و متعهد بتواند سهم خود را در ارتقا منزلت فرش کرمان (یا صنعت کشور ) ایفا نماید .

فرش ماشینی و دستباف ایرانی نماد فخر و تجمل هر خانه است و واردکنندگان آن از بزرگان و سران کشورها محسوب می شوند. همانطور که بازار فرش دستباف ایرانی در دنیا بسیار پر رونق است. فرش ماشینی ایرانی نیز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خود را هم پای فرش دستباف در جهان به رخ می کشد و با طرحها و نقوش زیبا سلیقه های بسیاری را به خود جلب کرده است. و جزو ۵ صادر کننده برتر دنیا بعد از چین، ترکیه، هند و بلژیک در این صنعت می باشد. تا قبل از سال ۱۹۷۹ میلادی که اهمیت فرش به عنوان کفپوش به سالهای بعد آن نمی رسید واردات آن در رتبه – بعد از کشور هندوستان از نظر کمیت قرار داشت ولی همیشه از نظر کیفیت و طرح و نقش در صدر جهان بوده است و تا قبل از تحریم ها تامین کننده ۹۰٪ از فرش مورد نیاز کشور آمریکا بوده. ولی امروزه دو کشور هندوستان و چین روی هم قادر هستند ۷۰٪ از بازار آمریکا رو به خود اختصاص دهند. و البته اصالت وکیفیت و زیبایی فرش ماشینی ایرانی باعث شده هیچ تحریمی نتواند مقابل نماد پر قدرت اصالت ایرانی را بگیرد از اینرو فرش ایرانی راه خود را به بازار اروپا بیشتر از پیش ادامه داد و همچنان پر قدرت در بازار بین المللی فعالیت دارد. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بافت فرش با به روزترین ماشین آلات موجود، سبب تولید با کیفیت ترین و بهترین فرش ماشینی دنیا شده است. شرکت فرش الماس کویر با همت و تلاش و درایت مدیران خود توانسته جزو اولین تولید کنندگان فرشهای ۱۵۰۰ شانه در دنیا باشد و این در حالیست که بسیاری از کشورها هنوز در حال تولید فرشهایی با شانه و تراکم پایین هستند.فرش الماس کویر با توجه به اینکه فرش را نماد مردم ایران دانسته با حفظ کیفیت و مرغوبیت در امر تولید و تکمیل فرش، تمام تلاش خود را به کاربسته تا بتواند بهترین فرش ماشینی را چه در بازار داخلی و چه در عرصه بین الملل ارائه دهد.

0 +
تعداد کل کارمندان
0 +
متر تیراژ فروش سالیانه
0 +
مشتری بالفعل
0 +
کشورهای مقاصد صادراتی

گالری تصاویر

مشتری مداری

با توجه به اینکه مشتری بزرگترین دارایی هر سازمان است. در باشگاه مشتریان الماس کویر به مشتریانی که به صورت نقدی خرید می کنند 5 درصد تخفیف نقدی تعلق می گیرد همچنین در راستای جلب رضایت و راحتی مشتریان ارسال فرش را در سراسر کشوربه صورت رایگان برقرار کردیم.

همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا

دستگاه های بافت و نیروی انسانی توانمند  منجر به تولید فرشهای دستباف گونه می شود که با تکیه به این تکنولوژی و تلاش نیروها محصول با کیفیت تولید شده و جایگاه ویژه ای در صنعت فرش ماشینی باز کرده است. و باعث ماندگاری نام فروشگاه الماس کویر در چند دهه گذشته شده است.

 

مرغوب‌ترین مواد اولیه

مواد اولیه در ورود به کارخانه توسط کارشناسان کنترل کیفیت در آزمایشگاه شرکت الماس کویر آزمایش می شود و در صورت تایید کیفیت وارد سالن های تولید فرش می شود. اولویت شرکت در انتخاب مواد اولیه کیفیت و مرغوبیت مواد است.

طراحی منحصر به فرد

خلاقیت رکن اصلی موفقیت است. در تیم طراحی الماس کویر تلاش شده است که با توجه به سلیقه مردم و همگام با دکوراسیون روز دنیا طراحی فرش ها انجام شود که منجر به تولید مجموعه ای از کلکسیون ها با ساختار کلاسیک تا مدرن شده است .

افتخارات

داستان موفقیت الماس