اخبار و مقالات, مقالات

آیا سایز فرش مناسب خانه خود را می دانید؟

در مقاله آیا سایز فرش مناسب خانه خود را می دانید؟ قصد داریم در مورد این صحبت کنیم که چطور سایز فرش مناسب منزل خود را با توجه به ابعادی که دارد انتخاب کنیم. خوشحال میشیم تا انتهای مقاله با الماس کویر همراه باشید.
اندازه صحیح فرش بسیار مقوله با اهمیتی می باشد زیرا فرش های خیلی بزرگ باعث می شود  اتاق از نظر بصری کوچکتر و باریک تر به نظر برسد، در حالی که فرش های خیلی کوچک در فضای خانه به طور کامل گم می شود. اساسا بر اساس یک پیشنهاد استاندارد، فرشی توصیه می شود که حدود ۶۰ سانتی متر از کوچکترین دیوار اتاق کوتاهتر باشد، و نکته مهم دیگر آنکه شعاع درب های اتاق باید همواره در نظر گرفته شود، به طوری که هنگام باز شدن درب، فرش نباید مانع از آن شود. در اتاق های بزرگ پیشنهاد میکنیم که فرش خود را همراه با مبلمان تان بچینید به گونه ای که ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر از سمت چپ و راست مبل بیرون بزند.
اما اگر تمام فرش هم در زیر مبلمان شما قرار بگیرد تفاوت آنچنان محسوسی ایجاد نمی کند.
در مقاله آیا سایز فرش مناسب خانه خود را می دانید؟ به این مورد خواهیم پرداخت که به طور کلی ۱/۳ مبل یا صندلی شما باید در زیر فرش قرار بگیرد. و این را هم اضافه کنیم که شما می توانید تمامی وسایل تزئینی در زمینه چیدمان منزل خود را نظیر کاناپه، مبلمان و میز را بر روی فرش قرار دهید. هرچند که ما این مدل چیدمان را برای اتاق های بزرگ با فضای کافی پیشنهاد میکنیم! همواره سایز استاندارد فرش را برای اتاق نشینمن و اتاق میهمان خود در نظر بگیرید تا نهایت زیبایی و جلوه را بتوانید در محل زندگی خود نشان دهید. با توجه به اینکه فرش های الماس سلیقه تمامی مشتریان را از سنتی، کلاسیک تا مدرن  پوشش می دهد، لذا براحتی می تونید انتخاب خود را باتوجه به طرح، سایز و رنگ خانه خود انجام دهید و الماس وار به استقبال میهمانان خود بروید. ما به شما الماس را هدیه می دهیم.

کانال آپارات الماس کویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *