اخبار, اخبار و مقالات, صفحه اصلی

رونمایی از کلکسیون جدید الگانت

رونمایی از کلکسیون جدید الگانت

پس ازتجربه موفق پیشین الماس در زمینه تولید فرش مدرن و کهنه نما….

پس از کسب تجربه موفق در زمینه صادرات به اغلب اهداف صادراتی اروپایی و آسیایی…

اینبار تیم الماس بر آن شد تا با دقت و جزئی نگری بیشتر به طراحی الگوهایی بپردازد که بازار هدف بیشتری را شامل می شود. این کلکسیون نتیجه ساعت ها تلاش، تحقیق و ممارست تیم الماس برای خلق اثری که هم هموطنان عزیزمان را و هم مشتریان خارج از ایران را جذب خود کند. خودباوری و تلاش در مسیر صحیح همواره منجر به خلق آثار اعجاب انگیزی در سرتاسر دنیا شده که الماس هم از این قائده مستثنی نیست. اینبار، قصد داریم شما را به دنیای رنگ و طرح و مدرنیته وارد کنیم، با کلکسیون الگانت۲۰۲۱٫٫٫

چالشی که اکثر طراحان فرش با آن روبرو هستند همواره این بوده که در کشوری که خاستگاه سنت فرش بوده چگونه طرح های مدرن را به سلیقه مردمی با این عقبه تاریخی نزدیک کنند، که پس از تحقیق و بررسی بسیار توسط تیم تحقیق و توسعه الماس، به این مهم دست یافتیم.

شرکت فرش الماس کویر مفتخر است به رونمایی از کلکسیون مدرن یعنی رونمایی از کلکسیون جدید الگانت خود که تفاوت های چشمگیری با نسل قبل خود کرده و قدم رو به جلویی را در این مسیر برداشته است. در حالی که جامعه امروزه در حال رساندن آسیب جدی به طبیعت بوده، شرکت فرش الماس در تلاش است تا با این پدیده مقابله کند که یکی از مهمترین تفاوت های ایجاد شده با نسل قبل استفاده از الیاف طبیعی سلولزی در تولید این محصول بوده که قدم رو به جلویی در مسیر حفظ محیط زیست میباشد. از سوی دیگر استفاده از این الیاف در کلکسیون جدید کمک شایان توجهی به گروهی از افراد که دارای حساسیت به پرز و آسم هستند میکند که بسیار پیشرفت خوبی در جهت حفظ سلامتی این دسته از افراد در جامعه میباشد. تفاوت بعدی ایجاد شده در این کلکسیون استفاده از رنگنبندی خاص و به روز در این سری از محصولات میباشد. رنگ شرابی و سری رنگهای ورساچه( مشکی و طلایی) جلوه ای اعجاب انگیز و بسیار زیبا را به این کلکسیون داده که در کنار طرح های به روز و جدید، زیبایی دو چندانی به این سری از محصولات داده است. همواره تلاش خانواده الماس این بوده که با نوآوری و خلاقیت و حفظ اصالت پارسی در ایران و خارج از ایران همچون الماسی درخشان به تمامی خانه ها راه پیدا کند و به این مهم دست نخواهد یافت مگر با تلاش و پشتکار. کلکسیون الگانت ۲۰۲۱ شما را در مسیری نو در زمینه خلاقیت و نوآوری قرار میدهد.

منتظر نظرات سازنده شما با افتخار هستیم.

دکتر بنی اسدی(فروردین ماه ۱۴۰۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *