اخبار, اخبار و مقالات, صفحه اصلی

اولین ۲۰۶ الماسی اهدا شد …

اولین 206 الماسی به یزد رفت … جشن قرعه کشی اولین خودرو 206 الماس کویر با حضور خانواده بزرگ الماس در روز جمعه مورخ 15/11/1400 با حضور گرم و صمیمی همراهان همیشگی این مجموعه مردم خونگرم کرمان و جمعی از هنرمندان کرمان در محل رستوران الماس کویر برگزار شد.

شروع این مراسم با سخنرانی بنیان گذار هلدینگ الماس کویر مهندس انتظاری جهت ایراد سخن و عرض خوش آمدگویی خدمت میهمانان و همراهان همیشگی خود همراه بود و ماموریت خود را در تلاش برای رشد و شکوفایی صنعت استان کرمان و معرفی آن به پهنای این کره خاکی با عنوان یکی از شهرهای پرآوازه و پیشرو این صنعت دانست .

ایشان در مراسم یادآور شد که شروع مسیر این مجموعه از بازار کرمان از سال 67 با فعالیت در حوزه کفش و پس از آن با تاسیس تالار فرش انتظاری آغاز شد.با توجه به احساس نیاز مردم کرمان جرقه ی تلاش جهت عدم فراموشی طرح ها و نقش های اصیل کرمان در ذهن بنده ایجاد شده و همین امر موجب کوشش شبانه روزی بنده و همراهانم از ابتدا جهت ایجاد کارخانه ای برای تولید فرش های ماشینی با طرح های اصیل کرمانی گردید و سرانجام در مهرماه سال 1385 شرکت فرش الماس کویر تاسیس شد.

وی در ادامه گفت:از همان ابتدا مهمتربن طراحان و کارشنان تولید ما خود مردم کرمان با پیشنهاداتی که به ما ارائه می دانند توسعه دهندگان محصول و خدمات ما بودند و همواره در کنار ما حضور داشتند. با توجه به اینکه عدم وجود نیروی متخصص بومی در استان از ابتدا یکی از بزرگترین مشکلات ما بود و کارشناسان این حوزه پروژه ی ما را شکست خورده میدانستند افزود من هدفم والاتر از این حرف ها بود و ثانیه ای از تلاش دست نکشیدم.

و امروز در حال حاضر مفتخرم اعلام کنم که مجموعه الماس کویر توانسته است محصولات خود را با ظرفیت تولید 500.000 متر سالیانه به 21 کشور جهان صادر کند و تازه شروع داستان الماس کویر است.این مهم تنها با همراهی،دلسوزی،اعتماد و یاری شما مردم عزیز کرمان ممکن بود و بنده صمیمانه از شما در قبال سالیان درازی که با تاکنون همراه بودید کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم بتوانیم همواره خدماتی شایسته به مردم کرمان ارائه دهیم.

همچنین این مراسم با اجرای صمد قربان نژاد، گروه موسیقی اکسنت و بازی کوروش فقیرشاهی در کنار اهداء جوایز ارزشمند به شرکت کنندگان حاضر در مراسم قرعه کشی همراه بود.

در پایان این برنامه قرعه کشی اولین خودرو 206 از سه خودرو جایزه جشنواره 206 الماسی با حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام شد. برنده خوش شانس اولین مرحله قرعه کشی الماس کویر آقای میرجلیلی از استان یزد بود.

توجه داشته باشید اینجا پایان ماجرا نیست …

در خبر اولین 206 الماسی به یزد رفت … خبر خوشی که برای همراهان همیشگی الماس داریم این است که هنوز برای برنده شدن یکی از دو خودوری باقی مانده فرصت دارید.

اصالت طرح، ظرافت بافت

اینستاگرام الماس کویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *